- Komerční sdělení -finance
DomůMagazínZdravá pizza bez výčitek: Nový britský hit

Zdravá pizza bez výčitek: Nový britský hit

Pizza! Kdo by ji nemiloval? Je jedno jestli držíte dietu. I tak jednou zhřešíte a zakousnete se do tohoto skvostného jídla. Pokud ovšem chcete jíst toto hříšné jídlo dál a nepřibrat, tak máme pro vás skvělou novinku!
Britští vědci totiž přišli na recepturu, díky které má pizza mnohem méně kalorií, a tak si ji mohou dopřát i návštěvníci posilovny.

Tuto pizzu uvedl na trh musclefood.com a má pouhých 400 kalorií. Je momentálně dostupná ve 4 druzích a to jako Pizza Margerita (364 kalorií), Zeleninová Pizza, Pizza s kozím sýrem a Kuřecí Pizza (380 kalorií).

Jen pro srovnání, běžná pizza obsahuje kolem 800 kalorií, což je téměř polovina denního příjmu dospělého člověka. Tato nová pizza má více než o polovinu méně, ale chutná stejně dobře.

Jste zvědaví na cenu této pizzy? Nemějte obavy, nejde o závratnou částku. Tato pochoutka stojí přibližně 5 eur a je dokonce levnější než pizza ve slovenské pizzerii.

Nízkokalorická pizza byla vyprodána již za 48 hodin od uvedení na trh a britským obyvatelům se tento nápad tak zalíbil, že si pizzu objednávají dál, protože jim prý chutná mnohem víc, a co je hlavní, mají ze sebe lepší pocit.

A co my? Doufejme, že si za pár měsíců můžeme pochutnat na této novince iu nás na Slovensku.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek