- Komerční sdělení -finance
DomůRealityOriginální dekorace, které dodají vašemu obýváku šmrnc

Originální dekorace, které dodají vašemu obýváku šmrnc

Trávíte v ní nejvíc času, ale i tak se v ní necítíte příliš dobře? Už jste si prohlédli snad všechny internetové magazíny o bydlení a stále nevíte, co by vašemu obývacímu pokoji dodalo šmrnc? Co by ji zkrášlilo i bez toho, aniž byste museli utratit všechny své úspory? Dámy, my vám poradíme! Inspirujte se našimi nápady a uvidíte, že váš obývací pokoj bude vypadat neodolatelně.
Deka z hrubé příze

Vašim očím určitě neunikla aktuální novinka na trhu a aktuální hit této sezóny – deka z hrubé vlny či příze. Mnohé talentové ženy ji prodávají na internetu, ale pokud jste šikovná as pletením máte zkušenosti, dokážete si ji vyrobit i samy. Deky z hrubé příze vypadají jako obláčky a pokud si k této dece koupíte nebo vyrobíte polštář, který vám tvarem bude připomínat míč, vaše sedací souprava bude vypadat perfektně.

Váza ze zavařeninové sklenice

Pokud vám je líto vyhazovat peníze za keramické a křišťálové vázy, vyrobte si vázu z obyčejné zavařeninové sklenice a umístěte ji na obývací stěnu nebo na konferenční stolek vedle vaší pohovky. Pořiďte si klasický provázek, jutové stuhy nebo obyčejné barvy na sklo a vytvořte si krásnou vázu iz obyčejné zavařeninové sklenice, kterou jste plánovali vyhodit. Nejprve však odlepte nálepky na sklenici a důkladně jej vyčistěte, aby vám na něm nezbylo absolutně nic. Co řeknete na tento nápad? Originální a přitom velmi levný dekorační prvek! Do těchto váz můžete dát vrbové větve, na které můžete pověsit háčkované dekorace nebo dekorace ze dřeva. Parádní dekorace, která dodá vašemu obývacímu pokoji šmrnc!

Staré truhly a židle

Máte na půdě staré truhly a židle, které používali ještě vaši prarodiče? Nevyhazujte je! Pořádně je ošmirglujte a potírejte. Pokud nechcete jednobarevnou truhlu, nakreslete si na ni pěkné vzory – inspirujte se například čičmianskými vzory, popřípadě vyzkoušejte ubrouskovou techniku. Ta je překrásná!

Staré židle můžete využít například místo konferenčního stolku v koutě a na ně můžete umístit táhlé květiny. V obýváku si tak vytvoříte hezké zátiší. Když budete ale přenášet tento těžký masivní nábytek do obývacího pokoje, dávejte si pozor, abyste neoskřeli vaše pěkné dřevěné zárubně. Obložkové dřevěné zárubně jsou totiž na tohle háklivé.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek