- Komerční sdělení -finance
DomůRealityNa co nesmíte zapomenout při zařizování koupelny?

Na co nesmíte zapomenout při zařizování koupelny?

Vždy, když se rozhodujeme pro jakoukoli rekonstrukci v domácnosti, musíme mít alespoň jako takový přehled o tom, co je momentálně moderní. Co se týče koupelny, v první řadě musíme vědět, kolik financí si můžeme dovolit utratit. Rekonstrukce koupelny patří mezi ty finančně náročnější investice, zejména máme-li ještě umakartové jádro. Na co nesmíte zapomínat při zařizování koupelny?
Vybrat si vanu nebo sprchový kout?

Ještě předtím, než se pustíte do rekonstrukce, nesmíte zapomenout zvážit, jestli se vám vyplatí koupit do koupelny spíše vanu, nebo si raději vyberete sprchový kout. Pokud máte malé děti, popřípadě jste bezdětný pár a toužíte mít v brzké době miminko, myslete na to, že sprchový kout by byl sice dobrý pro vás, ale kde byste koupali svého malého drobečka? Když budete mít vanu, s koupáním vašeho miminka nebudete mít problém. Dítě se může vyřádit ve vaničce, kterou uložíte do vany. Vana má však i jednu nevýhodu, a to, když budete starší, bude se vám z ní vystupovat mnohem obtížněji než kdysi. Správa bytového domu vám neporadí, jestli si vybrat vanu nebo se rozhodnout pro sprchový kout. Výběr je jen a jen na vás. Nejideálnější by bylo, pokud byste měli obojí. Musíte ovšem disponovat větší koupelnou, abyste si to mohli dovolit.

Co s odkládacím prostorem?

Nejen v ložnici a obývacím pokoji budete potřebovat odkládací prostor. Dovedete si představit, kde byste odkládali veškerou tu kosmetiku a čistící prostředky, které používáte? Bez odolného koupelnového nábytku byste nemohli existovat. Při výběru koupelnového nábytku si všímejte kromě materiálu i rozměrů nábytku, aby se nestalo, že po dovezení ho budete muset ihned reklamovat a narychlo hledat alternativu.

Rozměry koupelny si zaznačte

Protiskluzové běhouny snadno vyměníte, ale s nábytkem to bude o něco komplikovanější. Ještě předtím, než začnete rekonstruovat, načrtněte si koupelnu na papír a důkladně si změřte její rozměry. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek