- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyTipy, jak si zútulnit svoji domácnost levně a rychle

Tipy, jak si zútulnit svoji domácnost levně a rychle

Máte pocit, že vašemu domovu něco chybí? Toužíte si ho zútulnit, ale obáváte se, že vám to nebude finančně vycházet? Prozradíme vám pár jednoduchých triků, jak si domácnost zútulnit, aniž byste utratili všechny své úspory!
Prostor nepřeplňujte

Jistě už máte nějaký nápad, jak svoji domácnost zútulnit. Buď si zavoláte dobrou stavební firmu a nejlepší bytové designéry, kteří si vám pohrají s prostorem, nebo se inspirujete na webech zaměřených na bytový design. Nápadů na internetu najdete mnoho, o tom nepochybujte. Snažte se však držet vždy jednoho stylu, a hlavně se nesnažte prostor přecpávat vším možným. Méně nábytku a doplňků je někdy víc!

Přetřiďte sošky, vázy a přidejte květiny

Máte doma v obývací stěně příliš mnoho sošek, váziček a prkotin, které jsou jen chytači prachu? Přetřiďte je! I když k více máte vztah, přece vám jen zabírají místo a prostor opticky zmenšují. Lépe uděláte, pokud si do místností přidáte vázy s čerstvými květinami, popřípadě si je sami nasbíráte ze zahrádky a budete je pravidelně měnit. Například z proutí, levandule a koblih si dokážete vytvořit věnec, který si budete moci zavěsit na vstupní dveře. A to je jen jeden z mnoha nápadů, které naleznete na internetu!

Fotografie

Kolik fotografií zbývá v chytrých telefonech, na USB klíčích nebo na externích discích? Vytiskněte si některé – ty, které nejvíc milujete a dejte si je zarámovat. Fotografie můžete mít na toaletním stolku, v poličce obývací stěny, ale také na plátně.

Vyměňte staré deky a povlečení na polštářích

Pokud máte pocit, že obývací pokoj je fádní, nemusíte nábytek a rohovou sedačku vyhazovat na smetiště. Tmavší rohovou sedačku oživíte pestrobarevným dekem a novým povlečením, nejlépe s přírodními motivy, které se opět vracejí na výsluní.

Je jen na vás, jestli se inspirujete

Rekonstrukce bytů bývají nejen časově, ale také finančně náročné. My jsme vám představili pár skvělých nápadů, jak prostor oživit a zútulnit, aniž byste museli utratit velké množství peněz. Je jen na vás, jestli některý z našich nápadů i zkusíte aplikovat doma.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek