- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJak zabavit prázdninující dítě?

Jak zabavit prázdninující dítě?

I vaše dítě se už po týdnu prázdnin nudilo? Chodilo po domě a hledalo, čemu by se věnovalo? Pozornost dnešních dětí mají problém udržet i rodiče, kteří tráví s dítětem téměř celý den, natož rodiče, kteří tráví většinu dne v práci. Jak tedy zabavit prázdninující dítě? Vezměte si inspirace.
Podnikněte zajímavý výlet

Pracovní volno využijte k podniknutí společných výletů. Zkuste destinace ve vašem blízkém okolí, ale klidně si podnikněte i několikadenní výlet. Například slovenské hrady a zámky nabízejí řadu kulturních, ale i zábavných akcí určených pro nejmenší, ale i pro starší děti. Zeptejte se svého dítěte, kam by chtělo jít, co by chtělo vidět. Menší děti se potěší spíše novým parádním elektrickým motorkám, větší zase výletem do ZOO nebo celým dnem stráveným u vody.

Chodívejte do přírody, na pikniky

Kontakt s přírodou se zalíbí každému dítěti v různé věkové kategorii. Zkuste například každou neděli trávit čas jen v přírodě. Nabalte si jídlo, rozprostřete si deku na louce, postavte si bunkr. Pokud je v blízkosti nějaké jezírko, házejte žabky. Vezměte míč, tenisové rakety a jiné pomůcky a zahrajte si všichni spolu. Aktivit, které můžete dělat v přírodě nebo na louce, je hned několik. Zapojte fantazii a udělejte dětem program. Pokud má vaše dítě nějaké modely vrtulníků na dálkové ovládání, vezměte je s sebou. V přírodě neshodí žádnou vázu, žádné skleničky a nezdemoluje tak nábytek v domácnosti.

Ochota z vaší strany

Vždy, když máte volno, vyhraďte si čas, který budete věnovat jen rodině. Uvidíte, že vaše děti budou šťastnější. Budou vědět, že s nimi chcete trávit čas ao to víc vás budou milovat. Přes léto však nepodceňujte ochranu vašeho prcka. Horké slunce mu může ve velké míře uškodit. Mohou se objevit bolesti bříška. Může se objevit ekzém na pokožce. Může být dehydrováno.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek