- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníJak si ráno před odchodem do práce neudělat nepořádek

Jak si ráno před odchodem do práce neudělat nepořádek

Ranní vstávání je noční můrou každé ženy, o tom není pochyb. Bohužel, chceme-li vydělávat, musíme chodit do práce, ať se nám to líbí, nebo ne.
Abyste si však ve své domácnosti neudělali nepořádek a ušetřili si tak po příchodu z práce hodně roboty, dodržujte tyto rady. Poradíme vám, jak se chystat, abyste si při přípravě nerozházeli celou domácnost.

Časná příprava jídla

Honíte se ráno při přípravě snídaně? Trošku zpomalte. Rychlá příprava jídla a zejména jeho rychlá konzumace mohou vašemu trávicímu ústrojí uškodit. Raději si přivstaňte, protože příprava zdravého chutného jídla pro celou rodinu zabere nějaký ten čas. Zatímco budete sedět u lampě na nehty a sušit si lak, vaše děti nebo partner mohou jíst vámi připravenou snídani.

Pokud si s sebou do práce berete i svačinu, nechystejte si ji ráno. Některá jídla si můžete připravit ještě večer. Ráno se vyhnete velkým stresům při přípravě.

Pokud jíte ovoce, opláchněte jej těsně před konzumací. Samozřejmě, pokud ho krájíte do misky, opláchnout jej musíte hned. Když však ovoce putuje rovnou z kuchyňského drátěného programu do tašky, nesmí být umyto. Mohlo by vám za tu dobu, než přijdete do práce, chytit plíseň.

Oblečení na židli

Každá z nás touží být v daný den krásná a přitažlivá, proto je pochopitelné, že čas, který trávíme vybíráním vhodného outfitu, je delší, než si naši muži myslí. Abyste si však ráno nevyházeli veškerý obsah šatníku a neběhali s posuvným systémem na vestavěných skříních sem a tam, ještě večer si rozmyslete, co si obléknete. Popřípadě si nachystejte nějakou alternativu. Nikdy nevíte, jak se může počasí během noci změnit. Pokud máte náhodou připravenou krátkou halenku a sukni, ale ráno bude nesnesitelná zima, pochopitelně, že si zvolíte jiný outfit.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek